Váš košík obsahuje
0 položek
o celkové hodnotě
0,- 
KATEGORIE
Platební metody
Co nám chcete sdělit:
Odběr novinek

Vánoční florbalový turnaj v Rakovníku

V neděli 21.12. se konal v rakovnické sportovní hale Vánoční florbalový turnaj. Florbal si našel své pevné místo mezi kolektivními sporty na našem okrese. Bohužel Rakovník je limitován místní sportovní halou, ale o tom jindy.

V neděli 21.12. 08 patřila sportovní hala v Rakovníku florbalistkám a florbalistům, neboť jedno z deseti mužstev bylo nakombinováno z rakovnických pozemních hokejistek. Mužstva byla rozdělena do dvou skupin a hrálo se systémem každý s každým a dále nejlepší ze skupin šli rovnou do semifinále a druzí a třetí hráli čtvrtfinále.
  Velmi početná divácká návštěva viděla kvalitní zápasy, které byly odehrány pod dohledem profi rozhodčích z Kladna (Ondřej Neuman, Marek Michálek a Jiří Bareš), kteří za sebou mají zkušenosti z florbalové extraligy.

Vítězem turnaje se stalo zkušené mužstvo Rohipnoláků, na druhé příčce skončilo mužstvo Lahvoň B, třetí byla MOA Stars.
Náš obchod věnoval ceny pro všechny mužstva a pro tři nejlepší hráče (na svých postech). Podařilo se nám získat kšiltovky X3M osobně podepsané hráči extraligového SSK Future a reprezentačních výběrů, Danem Šebkem a Davidem Rytychem, za což děkujeme dovozci značky X3M do ČR.Kontakty 
Mohlo by vás zajímat
Nejprodávanější
Naši partneři
internetový obchod, e-shop, B2C, B2B

Copyright © 2008 www.HrajuFlorbal.cz - internetový obchod se zaměřením na florbal
 X3M|Salming|Canadien|Exel|MPS|Extee

Hraju florbal, to je radost

statistics NetDirect