Váš košík obsahuje
0 položek
o celkové hodnotě
0,- 
KATEGORIE
Platební metody
Co nám chcete sdělit:
Odběr novinek

Novinka od Salmingu

4.3. 09 Nové profi hokejky Salming, se zcela novou technologií KickZone. Hůl (shaft) obou novinek je ve své spodní části speciálně prohnutá, což umožní větší prohnutí florbalky a tím pádem větší vypružení, které dodá míčku větší dynamiku.

TECHNOLOGIE SALMING KICKZONE

Je zcela nová technologie používaná u dvou profi hokejek značky Salming - Cypher Kickzone a Quest Kickzone. Hůl (shaft) obou novinek je ve své spodní části speciálně prohnutá. Prohnutí je 11 cm dlouhé a tvarem připomíná luk. Shaft je navíc v této "zóně" o milimetr užší.

Díky zakřivení i zúžení shaftu se při střelbě mění prohnutí florbalky. Posouvá se o 17% níže oproti běžným shaftům a především, se spodní část shaftu, od "zóny" směrem k čepeli, ohýbá více než zbytek hole. Díky většímu prohnutí konce hokejky dochází při dokončení střely také k jeho většímu vypružení, které dodá míčku větší rychlost a razanci.

Zjednodušeně řečeno... konec hokejky se při střele více prohne a při došvihu míček o to více nakopne. A to celé díky speciálnímu tvaru hokejky, kterému se říká KICKZONE. Je to jednoduché, chytré a především to opravdu funguje.Kontakty 
Mohlo by vás zajímat
Nejprodávanější
Naši partneři
internetový obchod, e-shop, B2C, B2B

Copyright © 2008 www.HrajuFlorbal.cz - internetový obchod se zaměřením na florbal
 X3M|Salming|Canadien|Exel|MPS|Extee

Hraju florbal, to je radost

statistics NetDirect