Váš košík obsahuje
0 položek
o celkové hodnotě
0,- 
KATEGORIE
Platební metody
Co nám chcete sdělit:
Odběr novinek

EXTEE BIG GOAL - vhodná branka na florbal

Není nic lepšího, než florbalák, který se třepotá v síti florbalové branky. Pokud si chcete užít tento bezvadný pocit je třeba mít kvalitní vybavení včetně vhodných branek.

Klasické pevné svařované branky jsou poměrně těžké, zabírají dost místa a hlavně jejich přemisťování není úplně ideální. Druhou alternativou jsou rozkládací branky EXTEE.

Branky jsou dostupné v rozměrech 160 x 115 cm, 90 x 60 cm nebo 60 x 45 cm, což je malá tréninková florbalová branka. U všech rozměrů je součástí balení i odolná síť
Stabilní kovový rám je povrchově upravený vypalovácí barvou komaxit. Ve spodní části branek 90 x 60 cm nebo 60 x 45 cm jsou plastové zátky, které zabraňují poškození podlahy. Všechny tyče jsou kulaté a rohy jsou pro bezpečnou hru zaobleny.https://www.youtube.com/watch?v=UcD1Uie85Ik&list=UUjdmfNBphRR8gbGebDu3JGQ

branka_na_florbal
 
Vzhledem k možnosti jednoduchého a rychlého složení nebo rozložení jsou branky skvělou pomůckou pro hru s brankářem nebo bez brankáře ve školách a sportovních oddílech, ale také pro domácí sport a dětskou zábavu na zahradě nebo před domem. 
Více informací a cenu rozkládaví branky na florbal naleznete zde.


Kontakty 
Mohlo by vás zajímat
Nejprodávanější
Naši partneři
internetový obchod, e-shop, B2C, B2B

Copyright © 2008 www.HrajuFlorbal.cz - internetový obchod se zaměřením na florbal
 X3M|Salming|Canadien|Exel|MPS|Extee

Hraju florbal, to je radost

statistics NetDirect